InterneT Caffe oLTI@NeT & oLT`TM
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Go down 
AuthorMessage
diar.zz
Admin


Posts : 4
Join date : 2008-09-05
Age : 23

PostSubject: Rregullat e Forumit   Fri Sep 05, 2008 1:30 pm

Rregullat e forumit:

1.Ndalohen fyrjet,ofendimet ndaj antarve.
2.Ndalohen fjalet banale ne qdo forum.
3.Gjuha standarte ne forum eshte gjuha sqipe dhe ndalohen gjuh tjera perpos shqipes dhe anglishtes.
4.Ndalohen reklamat ne firm si dhe ne poste.Webfaqet reklamohen ne forumin "Reklamo Webfaqen tuaj" duke ju permbajtur rregullave.
5.Forumi yn eshte forum per hack dhe me shum duhet te postohen gjera per hack. scratch
Back to top Go down
View user profile http://oltinet.omgforum.net
 
Rregullat e Forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
oLT`TM :: Rregullat e forumit-
Jump to: